חיפוש
 
לדף הבית >>     יוסי לוי, אימון עיסקי, הרצליה >>

מהו אימון עסקי מוצלח

 

כותב המאמר הינו מומחה באימון עיסקי, ממקימי חברת תות יחד עם אלון גל. איך ניתן להבטיח שאימון עסקי יהיה מוצלח וישיג את מטרותיו? להמשך קריאה - כנסו...

 

אימון עסקי מוצלח הוא תהליך שבו מנהלי ועובדי ארגונים, בעלי עסקים ויזמים, מפתחים ומקדמים מיומנויות, יכולות ואסטרטגיות שמטרתן לשפר את ביצועי העסק או הארגון.

האימון העסקי מתמקד בשדרוג הכישורים הניהוליים, המנהיגותיים והאישיים של המנהלים והצוותים בארגון או העסק, על מנת להשיג את מטרותיהם באופן יעיל.

הנה כמה נקודות משמעותיות לאימון עסקי מוצלח:

  1. בניית תוכנית עסקית (Business Planning) - הכנת תוכניות עסקיות ואסטרטגיות מבוססות נתונים, שימוש בכלי ניתוח כגון SWOT ותכנון מסלולי פעולה בהתאם.
  2. פיתוח כישורי ניהול ומנהיגות Management Skills Development)) - הכשרת מנהלים בכישורי ניהול ומנהיגות כגון תכנון אסטרטגי, ניהול פרויקטים, ניהול צוותים ויכולת ניהול התנהגויות וקשרים בין אישיים.
  3. כישורי ניהול זמן – הקניית מיומנויות ניהול יעדים והגדרות עשיה מול זמן מוקצב, על מנת להשיג את מטרות העסק או הארגון.
  4. שיפור מיומנויות אישיות – כגון יכולות תקשורתיות, פתרון בעיות ’תוך כדי תנועה’ והתמודדות עם מצבי לחץ.
  5. שיפור ביצועים צוותיים – העלאת הגיבוש, שיתוף הפעולה והגדלת יעילות בעבודת הצוות, תוך יצירת תחושת שייכות ורצון לעבוד יחד.
  6. פיתוח כישורי מכירות (Sales Skills Development) - אימון צוותי מכירות בכישורי שיווק ומכירה פנים אל פנים, ניהול מערכות מכירות ובניית מערכות יחסים עם לקוחות.
  7. עידוד יצירתיות (Encouraging Creativity) - פיתוח כישורי חשיבה יצירתית ופתרון בעיות ’מחוץ לקופסה’.

ולסיכום, על מנת להבטיח כי האימון עסקי אכן יהיה מוצלח, ניקח בחשבון מראש את צרכי הארגון והצוותים, נבנה תוכנית אימון מותאמת אישית, ונעקוב ונמדוד את ההתקדמות באופן קבוע.

יש לכם עוד שאלות לאימון עיסקי יוסי לוי? כנסו!

0508855322

המיניסייט שלי

 
 
מה היעוד שלך - אורגד מירון

מה היעוד שלך - אורגד מירון

פורום המומחים

פורום המומחים

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים