חיפוש
 

רשת mcity

 

 

 

מי אנחנו mcity?

mcity  ועיתונט הם פורטלי חדשות, פרסום ומידע מקומי (מודיעין דיל) ששם לו למטרה להתמקד בערים וסביבותיהן. האתר הוא עצמאי ואינו כפוף או קשור לגוף עסקי כלשהו. צוות mcity כולל עיתונאים ואנשי מחשבים. הצוות עושה מאמץ שהמידע המפורסם באתר יהיה מדויק ואמין הן במדורים העסקיים והן בכל המידע החדשותי בהתאם לחוקי המדינה וכללי האתיקה העיתונאית. צוות mcity ימנע כל פרסום תכנים או הודעות, תמונות, קבצים מסוגים שונים, קישורים וכל מידע אחר שיישא אופי מיני בוטה, מאיים, גזעני או מעודד לביצוע עבירות פליליות ואזרחיות, כמו גם כזה שעשוי לפגוע בפרטיות או להזיק לציבור.

המערכת אינה אחראית לנזקים ו/או לטעויות שייגרמו לגולשים שהסתמכו על החומרים באתר, או בקישורים לאתרים אחרים. מומלץ לגולשים לבדוק את המידע מבעוד מועד במידה וקיים חשש כלשהו לפגיעה. במקרה של טעות מודגש בזאת כי מדובר בטעות שנעשתה ע"י צוות האתר בתום לב ואשר תתוקן ע"פ פניה למערכת.

הצטרפות לאינדקס חוצות אינטרנטי לעסקים: בעלי עסקים מוזמנים להצטרף לאינדקס העסקים של נותני השירותים במודיעין ויישובי הסביבה. ניתן להצטרף לאינדקס העסקים הכללי, ולאינדקסים השונים המחוברים למנוע החיפש של גוגל. ההצטרפות לאינדקס הינה חינם  עבור שם העסק וטלפון. תוספת עמוד עם פרטים על העסק או קישור לדף העסק כרוכה בתשלום.

 מודעות מילים בחינם כשרות לקהילה לכל הגולשים.(כולל אנשי עסקים עד סוף 2016).  למערכת שמורה הזכות לאשר, לשנות או לדחות מודעות. כל תכני האתר שייכים ל- mcity ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור מפורש בכתב מהבעלים.

גלישה נעימה, סטלה קסלר, צוות mcity.