חיפוש
 
לדף הבית >>     צרכנות מקומית - פורום המומחים >>

מרפאת כללית אסתטיקה נתניה נבחרה למרפאה מצטיינת לשנת 2023

 

מנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל בלפונטה: ”מרפאת נתניה היא דוגמא למעטפת הרפואית והשירותית שאנו מעניקים ללקוחותינו. לצד נבחרת הרופאים המומחים

 

מרפאת כללית אסתטיקה X נבחרה למרפאה מצטיינת לשנת 2024 מתוך 19 מרפאות בפריסה ארצית של הרשת. המרפאות המצטיינות נבחרות עפ"י קריטריונים של מקצועיות, מצוינות רפואית שירות ויחס למטופלי המרפאה, ניהול צוות העובדים ורופאי המרפאה, מקצועיות בתפעול המרפאה, מכתבי התודה וההוקרה שהתקבלו במהלך השנה ממטופלי המרפאה והובלת המרפאה להישגים ללא פשרות.

באירוע חגיגי שקיימה הרשת במעמד רו"ח אילן שמש, מנכ"ל ש.ל.ה, דר’ עמוס לויאב, הרופא הראשי של הרשת והגב’ לימור רפאל בלפונטה, מנהלת הרשת.

מנכ"ל ש.ל.ה רו"ח אילן שמש: "רשת כללית אסתטיקה חרטה על דגלה להוביל את ענף הרפואה האסתטית בישראל, הן מבחינת איכות ובטיחות הטיפולים והניתוחים שמבוצעים אצלנו רק על ידי רופאים מנוסים שהוכשרו לכך והן בהיבט של דאגה לשביעות רצונם המלא של המטופלים והמטופלות שלנו. אני מברך את צוות המרפאה על שעומדים בסטנדרטים גבוהים אלו ועושים את המיטב עבור הלקוחות".

מנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל בלפונטה: "מרפאת נתניה היא דוגמא למעטפת הרפואית והשירותית שאנו מעניקים ללקוחותינו. לצד נבחרת הרופאים המומחים, קיימת חתירה לסטנדרטים גבוהים בכל אחד מהפרמטרים: חוויית השירות, צוות מקצועי ומיומן ותהליכי בקרת איכות. אני גאה להוביל את רשת כללית אסתטיקה למצוינות בלתי מתפשרת בתחום הרפואה האסתטית".

 

בתמונה מימין לשמאל:

אסתטיקה- נתניה
מימין לשמאל –
מר אילן שמש- רו"ח, מנכ"ל ש.ל.ה
לימור
ד’ר גיא רסנר
ד’ר לויאב
מיכל
נטע חקון
רחל פפר

 
 
מה היעוד שלך - אורגד מירון

מה היעוד שלך - אורגד מירון

פורום המומחים

פורום המומחים

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים